identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Gjermani: Ndertohet shtepi me kokeposhte

Shko poshtë

Gjermani: Ndertohet shtepi me kokeposhte

Mesazh nga Admin prej Wed Mar 30, 2011 11:27 am

Në qytetin gjerman Bispingen njerëzit shikojnë “Shtëpinë e çmendur”, një shtëpi familjare që është ndërtuar kokëposhtë. Saktësisht, kulmi është poshtë, ndërsa themeli në krye të ndërtesës.
Në shtëpi, e cila mund të vizitohet çdo ditë, të gjitha mobilet dhe gjërat janë të vendosura kokëposhtë deri te detajet më të vogla, transmetojnë mediet kroate.
Qëllimi i projektit është që t’i ofrohet turistëve një përmbajtje e re, si dhe perspektivë plotësisht të re për jetën e përditshme posa të hyjnë në botën e shtëpisë kokëposhtë
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1312
Piket : 18957
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Shqiperi

http://forumivizitor.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi