identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Kuriozitete shkencore mbi stuhitë e fuqishme oqeanike
Wed Sep 13, 2017 1:17 pm nga iDa

» E dashura bija ime (mesazh emocional)
Mon Sep 11, 2017 9:18 pm nga Forumi Vizitor

» Modelet e reja të iPhone vijnë me shumë risi, procesorë të ri (FOTO)
Thu Sep 07, 2017 11:17 am nga Albani

» Samsung Galaxy S9 mund të lansohet më herët sesa zakonisht?
Thu Sep 07, 2017 11:15 am nga Albani

» Samsung lanson modelin e ri – Galaxy J7 Plus
Thu Sep 07, 2017 11:14 am nga Albani

» Xiaomi, ky është telefoni i ri me ekranin pa korniza
Thu Sep 07, 2017 11:13 am nga Albani

» Xhaferi: Maqedonia nuk ka alternativë tjetër, duhet të votojë pro Kosovës në UNESCO
Thu Sep 07, 2017 11:08 am nga Albani

» Masakrat në Mianmar, Erdogan dërgon të shoqen tek njerëzit në hall
Thu Sep 07, 2017 11:07 am nga Albani

» Mianmari nuk lejon ndihmat humanitare në Arakan
Mon Sep 04, 2017 12:42 pm nga Albani

» Arakani, dikur “Ishulli i Mëshirës”, tani kërkues i mëshirës
Mon Sep 04, 2017 12:38 pm nga Albani

» Berisha: Muslimanët nuk falen para statujave, pa dallim nëse është e Gjergjit apo e sulltanit
Mon Sep 04, 2017 12:37 pm nga Albani

» Arabia Saudite dënon sulmet ndaj myslimanëve Rohingya në Myanmar
Mon Sep 04, 2017 12:36 pm nga Albani

» Nëna e porosit të birin!
Mon Sep 04, 2017 12:34 pm nga Muslimanja

» Mardhenjet ne çift. Cfare duhet bere para aktit ?
Sun Aug 27, 2017 1:23 pm nga Prizenali

» Me 1 shtator 2017 eshte Kurban Bajrami
Sun Aug 27, 2017 1:07 pm nga Forumi Vizitor

Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (870)
 
Albani (693)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Delja sjell në jetë një qen?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Delja sjell në jetë një qen?

Mesazh nga Admin prej Sun Mar 27, 2011 1:29 pm

Një fermer kinez pohon se delja e tij ka sjellë në jetë një qen, i cili ka lesh si të ishte qengj, por të gjitha të tjerat, fytyra, hunda, sytë, thundrat dhe bishti janë si të qenit.
Megjithë kundërshtimet e veterinerëve se kjo është e pamundur, fermeri Liu Naijing thotë se nuk ka kurrfarë dyshimesh se ka ndidhur çudia e vërtetë në fermën e tij në provincën Shanksi.
“Kam ruajtur këtu kur në një moment pash një dele ë shtrirë për toke dhe duke lëpirë kafshën e porsalindur. Qengji ishte ende i lagësht. Pastaj u afrova më shumë dhe u stepa nga habia. Qengji i lindur ishte si një përzierje e deles dhe qenit”, tha Liu.
“Isha i frikësuar. Qe 20 vjet rris dele dhe kurrë nuk kam parë një krijesë të tillë”, shtoi ai.
Ekspertët nga Instituti teknologjik për blegtori në Kinë pohojnë se është kryqëzimi ndërmjet qenit dhe deles është i pamundur dhe se më parë ka gjasa se bëhet fjalë për një qengj anormal. .
/gazetajone/
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1329
Piket : 18976
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Puke

http://forumivizitor.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Delja sjell në jetë një qen?

Mesazh nga Visiana prej Sun Mar 27, 2011 1:33 pm

cfare nuk ndigjon njeriu sot more aman
avatar
Visiana
Veshgues
Veshgues

Numri i postimeve : 151
Piket : 269
Respekti : 105
Date e hyrjes : 26/02/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Shkoder

http://islami-puke.webs.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Delja sjell në jetë një qen?

Mesazh nga Jetmiri prej Sun Mar 27, 2011 5:33 pm

ndonje dite do te degjojme noj njeri ce ka bere nje ujk....hahhahaahhahahahahahhahhhahahahahahahaaaaaaaaaaa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 26
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Delja sjell në jetë një qen?

Mesazh nga Gezim Kopani prej Sun Mar 27, 2011 6:19 pm

futja kot miro
avatar
Gezim Kopani
Suportues
Suportues

Numri i postimeve : 88
Piket : 220
Respekti : 105
Date e hyrjes : 30/01/2011
Mosha : 34
Vend ndodhja : Pukë

http://gezim-kopani.blogspot.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Delja sjell në jetë një qen?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi