identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


A ke ndonjë problem?

Shko poshtë

A ke ndonjë problem?

Mesazh nga Erjola prej Mon Mar 14, 2011 10:22 pm

avatar
Erjola

Numri i postimeve : 61
Piket : 194
Respekti : 8
Date e hyrjes : 24/01/2011
Vend ndodhja : Puke

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A ke ndonjë problem?

Mesazh nga Jetmiri prej Tue Mar 15, 2011 3:42 pm

Erjola shume e bukur .....skemi pse te ankohemi kur kemi familjen , kemi per te ngrene ,kemi per tu veshur,kemi nje shtepi ,kemi nje krevat te rehatshem per te fjetur, futemi ne net cdo dite dhe luajme te gjitha lojrat e mundshme atehere mos u anko per gjith keto te mira qe te ka dhuruar Zoti sepse ka shume nga ato qe nuk kane asnjeren nga keto.
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 27
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi