identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Pasojat e luftës në Siri/ sipas mjekëve dyshohet të jetë 5-vjeçar peshon sa një foshnje

Shko poshtë

Pasojat e luftës në Siri/ sipas mjekëve dyshohet të jetë 5-vjeçar peshon sa një foshnje

Mesazh nga Albani prej Mon Oct 23, 2017 9:30 am


Fëmija ishte sjellë në klinikë, në qytetin e kontrolluar nga rebelët, në Hamouria në afërsi të Damaskut, ndërkohë që po vazhdon lufta kundër ISIS-it.
Pamjet e rënda të fëmijës së uritur në spitalin sirian, paraqet njërën nga pjesët më të errëta të luftës në Siri.
Fëmija është fotografuar derisa po mbahej nga një infermiere në një klinikë, në qytetin e kontrolluar nga rebelët në Hamouria, në lindje të kryeqytetit Damask./Bota.al/
Mjekët nuk e dinë se cila është mosha e fëmijës. Duket se bëhet fjalë për një djalë të moshës pesë vjeçare dhe paraqet vuajtjen e tmerrshme të fëmijëve në luftë. /Mesazhi/

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 703
Piket : 2418
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi