identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Xiaomi, ky është telefoni i ri me ekranin pa korniza

Shko poshtë

Xiaomi, ky është telefoni i ri me ekranin pa korniza

Mesazh nga Albani prej Thu Sep 07, 2017 11:13 am


Menjëherë pas shfaqjes së disa dizajneve të Xiaomi Mi Mix 2, pajisja shpërtheu përsëri, dhe këtë herë në një pamje të gjallë. Fotografia e re e publikuar online tregon pjesën e përparme të telefonit, duke zbuluar dizajnin “pa korniza” dhe lavdinë e tij të plotë.

Ndërsa tashmë është konfirmuar se Mi Mix 2 do të mundësohet nga Snapdragon 835, detajet e tjera kyçe janë thashetheme aktualisht, duke përfshirë ekranin AMOLED me përmasën prej 6.2 inç 2.960×1.440 piksel, 6GB RAM dhe një bateri prej 4,400 ose 4,500mAh.

CEO i Xiaomi kohët e fundit konfirmoi se pajisja ka hyrë në prodhimin masiv. Jo vetëm kaq, ai gjithashtu ndan disa fotografi të paketimit me pakicë. Mi Mix 2 do të zbulohet më 11 shtator./telegrafi/

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 697
Piket : 2398
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi