identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke sebashku me BIK-un e Kosoves shperndau disa pako me ushqime per familjet ne nevoj

Shko poshtë

Myftinia Puke sebashku me BIK-un e Kosoves shperndau disa pako me ushqime per familjet ne nevoj

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Wed Jun 14, 2017 12:08 pm


Ne kuader te muajit Ramazan Myftinia Puke me mbeshtetjen e Bashkesise Islame te Republikes se Kosoves u be20170601_195421

shperndarja e disa pakove ushqimore ne qytetin e Pukes dhe Fushe Arrezit dhe disa familje ne fshatin Dedaj.

Ne shperndarjen e pakove moren pjese Myftiu i Pukes Gezim dhe perfaqesuesit e BIK-ut te Kosoves Kasim Gerguri dhe Bahri Sejdiu.

Kjo eshte shperndarja e pare e cila do vijoje me disa te tjera. Nga kjo shperndarje perfituan rreth 80 familje.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi