identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Nxenesit e Mejtepit Fushe Arrez, Qerret dhe Iballe vizit ne xhamin e Pukes

Shko poshtë

Nxenesit e Mejtepit Fushe Arrez, Qerret dhe Iballe vizit ne xhamin e Pukes

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Mar 27, 2017 9:04 am


Myftinia Puke ka pritur sot xhamin e Pukes nxenesit e Mejtepit te Xhamise Qerret, nxenesit e Mejtepit Fusha Arrezit dhe nxenesit e Mejtepit te Xhamise Iballe.

Ata u priten nga Myftiu i Pukes Gezim Kopani i cili u uroj mire se ardhjen ne xhamin e qytetit te Pukes duke ju uruar qendrim te kendshem. Me pas te gjithe nxenesit sebashku kryen faljen e namazit te xhumase ne xhamin e qytetit te Pukes duke praktikuar keshtu mesimet e marra ne xhami.

Pas vizites ne xhami nxenesit zhvilluan nje vizite ne shkolle muze te Migjenit ne qytetin e Pukes per te vijuar me pas tek xhamia e vjeter e Koder Hanit dhe per tu mbyllur ne fund me nje dreke shtruar nga Myftinia Puke.

Puke 24.03.2017

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi