identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Apple vjen edhe me modelin iPhone Edition?

Shko poshtë

Apple vjen edhe me modelin iPhone Edition?

Mesazh nga era prej Sat Mar 11, 2017 11:12 pm


Një ditë e re sjell një thashethem të ri për iPhone. Këtë herë, burimet e afërta me Apple deklarojnë se kompania nuk do ta quajë telefonin e ri ‘iPhone 8’, mirëpo ‘iPhone Edition’, për të shënuar 10 vjetorin e pajisjes.Gjenerata e re e telefonit pritet të ketë ekran prej 5.8 inç të teknologjisë AMOLED që do të ndërtohet nga Samsung.

Procesori përmes të cilit do të punoj telefoni pritet të jetë A10X ose A11 përderisa RAM memorie do të ketë kapacitet prej 3GB ndërsa hapësira ruajtëse deri në 256GB.

Ndër tjerash, iPhone i ri pritet të vijë me mbushës pa kabllo, pullën virtuale ‘home’, kamerën dyshe dhe mundësinë e inkuadrimit të AR.

Të gjitha këto vijnë për një çmim të majmë – modeli kryesor i iPhone të ri pritet të kushtoj mbi 1,000 dollarë.

Forumi Vizitor
Ne çdo rast t'jesh vetvetja
avatar
era

Numri i postimeve : 332
Piket : 870
Respekti : 102
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Tirane

http://forumivizitor.forumo.org/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi