identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Kujdes, WhatsApp tashmë zbulon vendndodhjen tuaj

Shko poshtë

Kujdes, WhatsApp tashmë zbulon vendndodhjen tuaj

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Feb 06, 2017 9:59 am


Versioni i ri i WhatsApp ka sjell pas shumë vitesh një opsion që është kërkuar nga përdoruesit, ka njoftuar CEO i kompanisë, Jan Koum.

Tashmë WhatsApp do të njoftojë nëse dikush i bën screenshot bisedës tuaj.

“Funksionimi është i thjeshtë, si tick-u blu: do ta kesh opsionin të aktivizuar normalisht. Nëse është me tick, do të njoftohesh kur dikush do e “screenshot” bisedën tënde dhe të tjerët do të njoftohen kur ti të “screenshot” bisedën e tyre. Nëse nuk është me tick, askush nuk do të njoftohet”, ka thënë Koum.

Por nuk mbetet me kaq, tani duhet të jeni të kujdesshëm në bisedat tuaja pasi personat që kanë numrin tuaj me të cilin komunikoni në WhatsApp, mund të mësojnë lehtësisht vendndodhjen tuaj.

Ky opsion është i njohur ndryshe si ‘Ndjekja Live”, ndaj nëse keni gënjyer për vendndodhjen bëni mirë të mos e ndizni internetin, shkruan Daily Mail.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi