identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Facebook me ndryshime për të luftuar lajmet e rreme!

Shko poshtë

Facebook me ndryshime për të luftuar lajmet e rreme!

Mesazh nga era prej Fri Feb 03, 2017 10:38 am


Facebook ka qenë duke punuar intensivisiht për t’u marrë me problemin e lajmeve të rreme dhe rrjeti social tani ka zbuluar se është duke bërë disa ndryshime në algoritmin e lajmeve brenda faqes për tu përballur me këtë problem.Rrjeti më i madh social në botë ka rregulluar algoritmin e saj në lajme në mënyrë që ato të shfaqin vetëm rrëfimët më autentike dhe gjithashtu njoftimet më të fundit.

Në këtë link ju mund të gjeni më shumë detaje rreth ndryshimeve që vijnë në Facebook News dhe përpjekjet e tyre për të reduktuar lajmet e rreme.

Forumi Vizitor
Ne çdo rast t'jesh vetvetja
avatar
era

Numri i postimeve : 324
Piket : 862
Respekti : 102
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Tirane

http://forumivizitor.forumo.org/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi