identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Islami dhe Atedhu.

Shko poshtë

Islami dhe Atedhu.

Mesazh nga Admin prej Fri Nov 25, 2016 9:37 am

GJAKOVA NË DITËN E FLAMURIT - 28 NENTOR 1941
Parakalim me rastin e Ditës së Flamurit nëpër Çarshinë e Madhe, nëpër Urën e Islam Begut, pranë Kullës së Abdullah Pashë Dreni.Djaloshi qe mbane larte flamurin eshte Tasim (Hysen) Babolli (1916-1988). Me veshje kombëtare është kryetari i Gjakovës, Sylejman Begu-Kryeziu (1893-1960), kurse nga hoxhallarët dallohen Hafiz Selim Efendi Yvejsi (1913-2001), Hasan Efendi Dashi (1892-1962), Haxhi Jahja Efendi Bakalli (1908-1987).
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1329
Piket : 18976
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Puke

http://forumivizitor.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi