identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftiu i Pukes uron besimtaret me rastin e Fiter Bajramit

Shko poshtë

Myftiu i Pukes uron besimtaret me rastin e Fiter Bajramit

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Mon Jul 04, 2016 1:47 pm

Bismilahir Rahmanir Rahim13607966_10205141530978416_1196694177_n

Ne emer te Zotit. Meshiruesit . Meshireberesit.Te nderuar besimtare !

Ne keto momente, dite dhe nate te vecante kam kenaqesin qe nepermjet ketij mesazhi te uroj besimtaret mysliman te rrethit te Pukes agjerim te pranuar tek Allahu i Madheruar.

Sebashku perjetuam nje Ramazan te mbushur plot miresi dhe shprese. Ai mbushi zemrat tona me nijete dhe pune te vyera. U beme bashke ne ndihme te jetimeve, nevojçareve dhe u bashkuam ne tryezen vellazerore te iftarit.

Ne respekt te muajit Ramazan Zoti na dhuroi festen e Fiter Bajramit, prandaj ne kete nate Bajrami uroj te gjithe myslimanet e rrethit Puke dhe jo vetem Gezuar festen e Fiter Bajramit!

Qofshi cdo here ne rrugen e drejte dhe nen Miresine e Zotit te Gjithesise!

Mesazhi i urimit me rastin e Fiter Bajramit te Myftiut te Pukes

Gezim Kopani04 korrik 2016

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi