identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Presidenti i Hungarisë dhe kryebashkiaku i Tiranës vizitojnë Xhaminë

Shko poshtë

Presidenti i Hungarisë dhe kryebashkiaku i Tiranës vizitojnë Xhaminë

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Thu Apr 07, 2016 9:57 am

Me date 6 prill 2016 gjatë vizitës së Presidentit të Hungarisë z. Janos Ader me zonjën e tij dhe kryebashkiakun e Tiranës z. Erion Veliaj realizuan nje vizite në xhaminë e Et’hem beut, Tiranë.

Pervec kenaqesisë te vezhgimit ndaj artit dhe bukurise te kesaj Xhamie shume vjecare te kesaj xhamie ata vleresuan edhe tolerancen fetare ne Shqiperi.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi