identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


iPhone 7, revolucioni i Apple

Shko poshtë

iPhone 7, revolucioni i Apple

Mesazh nga Albani prej Mon Mar 28, 2016 6:29 pm


Apple pritet që ta lansojë iPhone 7 në shtator të këtij viti, dhe celulari pritet që të ketë shumë veçori të reja.

Ajo çfarë do të jetë më e re në këtë celular të ri është largimi i portit të kufjeve, dhe ardhja e kufjeve me wireless.

Kjo do t’ju mundësojë përdoruesve që të dëgjojnë muzikë pa pasur nevojë që t’i fusin në celular kufjet, transmeton Gazeta Express.

Përveç kësaj, celulari i ri i Apple pritet që të ketë një kamerë të re me një teknologji të re. Me teknologji të re nënkuptohet se kamera e iPhone 7 do të ketë teknologjinë “dual-pixel”, që celulari të ketë aftësinë për të bërë fotografi edhe në kushte shumë të errëta.
Ekrani i celularit të ri do të jetë i plotë, nga skaji në skaj dhe i lakuar. Për herë të parë Apple pritet që ta fusë ekranin prej safiri, një i tillë që përdoret tashmë në ekranet e orëve të Apple./mapo.al/

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 697
Piket : 2398
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi