identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Kreu i KMSH-se Skender Bruçaj viziton Myftinine e Pukes

Shko poshtë

Kreu i KMSH-se Skender Bruçaj viziton Myftinine e Pukes

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sat Mar 26, 2016 10:17 pm


Paraditen e sotme, me 26 mars 2016 Myftiu i Pukes Gezim Kopani priti ne nje takim Kryetarin e Komunitetit Mysliman te Shqiperise H.Skender Bruçaj i cili shoqerohej nga Kancelari i KMSH-se Ylli Cikalleshi. Gjate takimi Myftiu Gezim Kopani falenderoi kreun e KMSH-se per viziten e bere ne Myftinin e Pukes duke e vlersuar si rast te veçante i cili perkon edhe me 25 vjetorin e riorganizimit te Myftinise se rrethit te Pukes.

Ndersa kreun i Komunitetit Mysliman te Shqiperise H.Skender Bruçaj gjate takimit nder te tjera tha:”… Komuniteti Mysliman i Shqiperise ne bashkerendim me Myftinin e rrethit te Pukes do punoje edhe me shume per shtimin e aktiviteteve shpirterore ne rrethin e Pukes po ashtu edhe te ndihmave sociale pasi ky vend ka nevoj per te dy aspektet.”

Me pas Myftiu Gezim Kopani informoi kreun e KMSH-se mbi ecurin e jetes se Myftinise se rrethit te Pukes dhe problemeve dhe sfidave qe ajo perballet.

Puke; 26.03.2016

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi