identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
7 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 7 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Merkel:Flet per sigurin kufitare te Shqiperise

Shko poshtë

Merkel:Flet per sigurin kufitare te Shqiperise

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Thu Mar 10, 2016 9:08 am

Kancelarja e Gjermanise Merkel ka bere thirrje qe Shqiperia dhe Maqedonia te sigurojne kufirin me Greqine me qellimin e mos lejimit te kalimit ilegal te emigranteve.Kjo deklarat u be ne prezenve te Sekretarit te Pergjithshem te OKB Banki Mun. Ajo eshte shprehur se: Kemi me te vertet nevoje qe te sigurojme kufijte e Shqiperise dhe Maqedonise me ate te Greqise. Po ashtu duhet te mundesojme strehim per te gjithe azilkerkuesit.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi