identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Terrorizohet Turqia, 2 gra të armatosura sulmojnë policinë, ekzekutohen

Shko poshtë

Terrorizohet Turqia, 2 gra të armatosura sulmojnë policinë, ekzekutohen

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Fri Mar 04, 2016 9:19 am

Dy gra të armatosura kanë terrorizuar Turqinë. Ato kanë hapur zjarr ndaj një Stacioni Policie në Stamboll. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në rajonin Bayrampasa. Dy gratë e armatosura me arme zjarri dhe granata sulmuan stacionin e policisë. Me pas ato u mbyllën në godinë dhe iu përgjigjen me refuzim thirrjeve te policisë për tu dorëzuar. Forcat e Sigurisë turke kane rrethuar zonën dhe ndërmorën operacionin duke lëne te vdekura dy gratë. Gjithashtu ka edhe disa te lënduar në radhët e policisë por s’ka viktima fatmirësisht. Zyrtarisht janë 2 police te plagosur. Ngjarja u përcoll në mediat turke me videon amatore te filmuar nga një ballkon shtëpie, ndërsa shume prindër u terrorizuan, pasi skena ndodhi shume pranë një shkolle me nxënës./http:/lajmifundit.al/

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi