identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


BIH: shëtitje paqësore kundër ndalimit të hixhabit

Shko poshtë

BIH: shëtitje paqësore kundër ndalimit të hixhabit

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Tue Feb 09, 2016 11:41 am

Sot në Travnik të Bosnjës është mbajtur një shëtitje paqësore si protestë ndaj vendimit i cili ndalon hixhabin në institucionet gjyqësore.

Shëtitja paqësore u organizua nga Muftinia e Travnikut dhe Medreseja Elçi Ibrahim Pasha si dhe organizata jo qeveritare.

Në këtë tubim morën pjesë rreth një mijë qytetarë të Travnikut.

(Islampress)

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi