identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Zbulohen skiletet gjigante te popullit te ADIT

Shko poshtë

Zbulohen skiletet gjigante te popullit te ADIT

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Wed Feb 03, 2016 10:43 am

Skeletet gjigant nga populli I ADIT janë zbuluar në shkretëtirën e Arabinsë Saudite
Shih madhësinë e skeletit dhe të imagjinojmë se si I dënoi All-llahu Fuqiplotë..
Themudi dhe Adi pergenjeshtruan tronditjen [Kijametin]. (Surja El-Hak ajeti 4)
Sa i perket Themudit ata u shkatrruan me krisme te tmerrshme. (Surja El-Hak ajeti 5)
Ndersa Adi eshte shkaterruar me nje ere te forte e te pakufishme. (Surja El-Hak ajeti 6)
Ate Ai (All-llahu) e leshoi kunder tyre shtate net e tete dite rresht, kur shihje njerezit ne ta te rrezuar si te ishin trupa hurmash te zgaverruara. (Surja El-Hak ajeti 7)
A e sheh prej tyre ndonje qe ka mbetur. (Surja El-Hak ajeti 8 )

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 874
Piket : 3202
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi