identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftiu Gezim Kopani priti ne nje takim perfaqsuesit e shoqates “Perpjekje”

Shko poshtë

Myftiu Gezim Kopani priti ne nje takim perfaqsuesit e shoqates “Perpjekje”

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sat Jan 23, 2016 5:06 pm

Sot me 23.01.2016 Myftiu i Pukes Gezim Kopani priti ne nje takim kreun e shoqates “Perpjekja” Dritan Sylia i cili shoqerohej edhe me disa anetere te tjere te kesaj shoqate.
Ky takim u zhvillua ne kuader te bashkepunimit qe Myftinia e rrethit Puke ka bere me shoqaten Perpjekja. Me kete rast Myftiu Gezim Kopani falenderoi kryetarin e shoqates Perpjekja per bashkepunimin dhe ndihme e dhene Myftinise se rrethit Puke dhe nepermjet saj dhjetra familjeve ne nevoje myslimane ne Puke.

Ne fjalen e tij Dritan Sylia nder te tjera tha: “Falenderojme Myftinin e Pukes per bashkepunimin dhene duke realizuar sebashku vitin e kaluar projektin e “mishit te kurbanit” nga ku perfituan dhjetra familje ne nevoj. Ky bashkepunim do vijojne ne te mire te motrave dhe vellezerve mysliman.
/myftiniapuke.org

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi