identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Francë, 2.500 xhami do ti hapin dyert për vizitorët

Shko poshtë

Francë, 2.500 xhami do ti hapin dyert për vizitorët

Mesazh nga Muslimanja prej Mon Dec 28, 2015 6:57 pm

Këshilli Islamik i Francës (CFCM), njfotoi se do ti hapë xhamitë në vend për vizitorët në përvjetorin e sulmeve terroriste ndaj Charlie Hebdo-s, raporton Anadolu Agency (AA).

Kryetari i CFCM-së, Anouar Kbibech për gazetën Le Parisien tha se “për të treguar fytyrën e vërtetë” të islamit më 9 dhe 10 janar do ti hapin dyert e 2500 xhamive për popullin në Francë dhe do t’u shërbejnë vizitorëve “çaj vëllazëror”.
avatar
Muslimanja
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 598
Piket : 1922
Respekti : 9
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 39
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi