identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Kuriozitete shkencore mbi stuhitë e fuqishme oqeanike
Wed Sep 13, 2017 1:17 pm nga iDa

» E dashura bija ime (mesazh emocional)
Mon Sep 11, 2017 9:18 pm nga Forumi Vizitor

» Modelet e reja të iPhone vijnë me shumë risi, procesorë të ri (FOTO)
Thu Sep 07, 2017 11:17 am nga Albani

» Samsung Galaxy S9 mund të lansohet më herët sesa zakonisht?
Thu Sep 07, 2017 11:15 am nga Albani

» Samsung lanson modelin e ri – Galaxy J7 Plus
Thu Sep 07, 2017 11:14 am nga Albani

» Xiaomi, ky është telefoni i ri me ekranin pa korniza
Thu Sep 07, 2017 11:13 am nga Albani

» Xhaferi: Maqedonia nuk ka alternativë tjetër, duhet të votojë pro Kosovës në UNESCO
Thu Sep 07, 2017 11:08 am nga Albani

» Masakrat në Mianmar, Erdogan dërgon të shoqen tek njerëzit në hall
Thu Sep 07, 2017 11:07 am nga Albani

» Mianmari nuk lejon ndihmat humanitare në Arakan
Mon Sep 04, 2017 12:42 pm nga Albani

» Arakani, dikur “Ishulli i Mëshirës”, tani kërkues i mëshirës
Mon Sep 04, 2017 12:38 pm nga Albani

» Berisha: Muslimanët nuk falen para statujave, pa dallim nëse është e Gjergjit apo e sulltanit
Mon Sep 04, 2017 12:37 pm nga Albani

» Arabia Saudite dënon sulmet ndaj myslimanëve Rohingya në Myanmar
Mon Sep 04, 2017 12:36 pm nga Albani

» Nëna e porosit të birin!
Mon Sep 04, 2017 12:34 pm nga Muslimanja

» Mardhenjet ne çift. Cfare duhet bere para aktit ?
Sun Aug 27, 2017 1:23 pm nga Prizenali

» Me 1 shtator 2017 eshte Kurban Bajrami
Sun Aug 27, 2017 1:07 pm nga Forumi Vizitor

Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (870)
 
Albani (693)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Acer prezanton modelet e reja, Liquid Z3 dhe Liquid E2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Acer prezanton modelet e reja, Liquid Z3 dhe Liquid E2

Mesazh nga era prej Mon Dec 21, 2015 12:30 pm


Acer i ka prezantuar dy modele të reja të telefonave të lirë Android, përkatësisht modelet Liquid Z3 dhe Liquid E2, të cilët do të vijnë në Evropë në muajt në vijim.
Liquid E3 sjell ekranin e ndjeshëm në prekje me diagonalen prej 4.7 inç në IPS, ndërsa telefoni është i hollë vetëm 8.9mm, edhe pse në pjesën e përparme e posedon kamerën me 2MP për video thirrje, dhe ndriçuesin LED.

Në anën tjetër, Liquid Z4 ka ekranin pak më të vogël, me diagonale prej 4 inç, ndërsa të dyja modelet janë të pajisura me butonin e quajtur AcerRapid, i cili i lejon përdoruesit të bëjnë fotografi, edhe kur ekrani është i fikur.

Liquid E3 sjell procesorin quad-core 1.2GHz me 1GB RAM, 4GB memorie e cila mund të zgjerohet, Wi-Fi, GPS, DTS Sound, si dhe kamerën me 13 mega-piksel për të lehtësuar shkrepjen e fotografive “selfie”, dhe Android 4.2.2.

Për më shumë, Acer ofron edhe shërbimet si SnapNote për prezantime, AcerFloat për hapjen e më shumë dritareve, dhe Float Caller, për lajmërimin e thirrjeve, pa e ndërprerë punën në një aplikacion të caktuar. / Telegrafi /
avatar
era

Numri i postimeve : 300
Piket : 827
Respekti : 102
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Tirane

http://forumivizitor.forumo.org/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi