identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit

Shko poshtë

Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit

Mesazh nga Perla prej Fri Dec 18, 2015 9:07 am

Nëpër botë, me miliona femra janë veshur nuse gjatë këtij viti. E megjithatë, janë të famshmit ata që marrin vëmendjen e të gjithëve.
Martesat e tyre; vendi ku mbahet ceremonia; dhëndri, nusja; fustanet e disenjatorëve më të famshëm, përbëjnë gjithmonë lajm.

Por cilët kanë qenë fustanet më të paharrueshëm të nuseve të famshme në vitin 2015?Whitney Port, nëntor
Whitney Port veshi një ndër fustanet më pak tradicionale të vitit, të dizenjuar nga Ashi Studios. Ajo u martua në nëntor me Tim Rosenman.Allison Williams dhe Ricky Van Veen, shtator
Dy komedianët, Allison Williams dhe Ricky Van Veen u martuan në shtator. Ajo veshi një fustan Oscar de la Renta, të dizenjuar nga Peter Copping.Sofia Vergara dhe Joe Manganiello, nëntor
Sofia dhe Joe u martuan në një resort në Palm Beach. Në dasmën më të përfolur të 2015-ës, Sofia veshi një fustan të Zuhair Murad.Sophia Hellqvist në martesën me Princin e Suedisë, Carl Philip, qershor
Fustani i princeshës më polemike të Suedisë është dizenjuar nga stilistja suedeze Ida Sjostedt.Bridget Moynahan dhe Andrew Frankel
Bridget Moynahan, aktore dhe modele, u martua në shtator me sipërmarrësin Andrew Frankel, me një fustan të J. Mendel.Hilary Rhoda dhe Sean Avery
Modelja Hilary Rhoda i mahniti të gjithë me një fustan të Carolina Herrera-s, gjatë martesës së saj në tetor me Sean Avery-n. Detajet e gjelbra dhe prerja e drejtë e fustanit u kërkuan nga shumë femra gjatë këtij viti në fustanet e tyre të nusërisë.Geri Halliwell, maj
Ish- Spice Girls-ja u martua në maj me Christian Horner, një prej drejtuesve të Formula 1. Fustani prej princeshe i Geri Halliwell u dizenjua nga Phillipa Lepley./telegrafi
avatar
Perla

Numri i postimeve : 62
Piket : 110
Respekti : 101
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 38
Vend ndodhja : Itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustanet më të bukura të nuseve të famshme të vitit

Mesazh nga Prizenali prej Fri Dec 18, 2015 10:18 am

Te bukura po sa kushtojne kjo eshte ceshtja
avatar
Prizenali

Numri i postimeve : 46
Piket : 141
Respekti : 100
Date e hyrjes : 27/02/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi