identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
12 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 12 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Si çdo vit, edhe këtë vit UNICEF zgjedh fotografinë e vitit. Këtë herë fotografia e vitit vjen nga Maqedonia

Shko poshtë

Si çdo vit, edhe këtë vit UNICEF zgjedh fotografinë e vitit. Këtë herë fotografia e vitit vjen nga Maqedonia

Mesazh nga Perla prej Fri Dec 18, 2015 8:57 am


Dëshpërimi i emigrantëve në kufirin Greqi-Maqedoni ka qenë tema e fotos së vitit 2015 nga UNICEF dhe nga Gruner +Jahr GmbH & Co KG. Fotografia është shkrepur nga Georgi Licovski nga Manastiri i Maqedonisë, i angazhuar nga European Pressphoto Agency (EPA)./Telegrafi
avatar
Perla

Numri i postimeve : 62
Piket : 110
Respekti : 101
Date e hyrjes : 28/02/2011
Mosha : 38
Vend ndodhja : Itali

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi