identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Muhamed Ali i kundërpërgjigjet Donald Trump

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Muhamed Ali i kundërpërgjigjet Donald Trump

Mesazh nga ersa prej Fri Dec 11, 2015 7:40 pm

“Unë jam mysliman, nuk kanë asgjë të bëjnë me Islamin, vrasja e njerëzve të pafajshëm në Paris, San Bernardino ose kudo tjetër në botë. Myslimanët e vërtetë e dinë që dhuna e pamëshirshme e ashtuquajtur xhihadiste shkon kundër parimeve të vërteta të fesë sonë.
Në myslimanët duhet të qëndrojmë përpara atyre që Islamin e përdorin si mjet për agjendat e tyre personale. Ata kanë tjetërsuar shumë në lidhje me mësimet e Islamit. Myslimanët e vërtet, e dinë, ose duhet ta dinë se është kundër fesë sonë tentimi për ta imponuar tek të tjerët.
Duke folur si dikush që kurrë nuk ka qenë i akuzuar për korrektësi politike, unë besoj se liderët tonë politik duhet të përdorin pozitën e tyre për të sjell mirëkuptim rreth fesë islame dhe të qartësojnë se vrasësit e devijuar kanë pikëpamjet e njerëzve të çoroditur, e që ky nuk është Islami i vërtet”
avatar
ersa

Numri i postimeve : 58
Piket : 106
Respekti : 101
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 25
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi