identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
9 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 9 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Nxenesit e Kur'anit Fushe Arrez vizitojne qendres e shoqates BKI Puke

Shko poshtë

Nxenesit e Kur'anit Fushe Arrez vizitojne qendres e shoqates BKI Puke

Mesazh nga Admin prej Mon Nov 30, 2015 2:01 pm

Nen organizimin e Myftinise se rrethit Puke nxenesit e Kur'anit Fushe Arrez po zhvillojne nje eskursion ne qytetin e Pukes.
Ndalesa e pare e nxenesve ishte qendra e Shoqates Bashkesia Kultura Islame Puke. Ata u priten nga kryetari i shoqates H.Qazim Kopani si dhe N/Kryetari Halit Ringaj.
Perveç vizitave ne Xhamin e re te Pukes si dhe te Xhamise se vjeter te Koder Hanit nxenesit do zhvillojne edhe nje vizite ne zyren e Myftiut te rrethit Puke Gezim Kopani.
Ky eskursion mbeshtet nga Shoqata Bashkesia Kultura Islame Puke si dhe Myftinia e rrethit Puke.
Ne fund te eskursionit nxenesit dhe ne respekte te nxenesve shoqata ka rezevuar nje drek per tek Hani i Perparim Lacit Puke.

Puke 31.11.2015
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1329
Piket : 18976
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Puke

http://forumivizitor.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi