identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke ndihmon disa familje ne zonen e Blerimit,Sakat

Shko poshtë

Myftinia Puke ndihmon disa familje ne zonen e Blerimit,Sakat

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Thu Oct 29, 2015 2:05 pm

Pas disa vizitave te bera nga Myftiu i rrethit Puke Gezim Kopani ne fshatin Sakat, Trun i Poshtem te zones administrative te Blerimit te Bashkise Fushe-Arrez kan arrit edhe ndihmat e para per disa familje ne kete zone.

Ne shperndarjen e ketyre ndihmave mori pjese Myftiu i rrethit Puke Gezim Kopani i shoqeruar nga Anetari i Keshillit te Myftinise se rrethit Puke Ali Latifaj. Sic shikohet edhe nga fotografit gjendja me kritike ndodhen te rreth 5 familje ne fshatin Trun i Poshtem te cilat kan nevoj per shtepi, ushqime, sobe, divan, jorga, shtrat gjumi etj.

Keto familje u ndihmuan me ushqime, dyshek dhe veshmbathje. Ndihmat jane siguruar nga xhemati i qytetit te Shkodres.
Marr nga: www.myftiniapuke.org
Puke me; 28.10.2015
Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi