identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftiu i Pukes Gezim Kopani ka zhvilluar nje takim pune me kreun e Bashkise Puke

Shko poshtë

Myftiu i Pukes Gezim Kopani ka zhvilluar nje takim pune me kreun e Bashkise Puke

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Thu Oct 29, 2015 2:02 pm


Me date 22 tetor 2015 Myftiu i rrethit te Pukes Gezim Kopani ka zhvilluar nje takim pune me kreun eBashkise Puke z.Gjon Gjonaj.

Ne takim eshte diskutuar ne lidhje me disa projekt ide qe Myftinia e rrethit Puke mendon te zhilloj ne qytetin e Pukes konkretisht tek; Xhamia e Koder Hanit Puke dhe ne fshatrat Rrape dhe Kabash.

Po ashtu ne takim eshte diskutuar edhe per disa çeshtjete tjera.

Date; 22.10.2015

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi