identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke hap llogari ne fb per xhamiat e Pukes

Shko poshtë

Myftinia Puke hap llogari ne fb per xhamiat e Pukes

Mesazh nga Admin prej Tue Oct 13, 2015 9:33 am


Prej dy muajsh Myftinia e rrethit Puke ka hapur logarit zyrtare te xhamiave te rrethit te Pukes duke filluar me:
Xhamia Puke, Xhamia Qerret, Xhamia Koder Hani, Xhamia Kabash, Xhamia Fushe Arrez, Xhamia e Kryesi si dhe Xhamia e Re Kryezi.
Sic duket hapja e ketyre llogarive behet me qellimin e te qenurit prane sa me shume besimtareve mysliman te rrethit te Pukes.
Ajo qe bie me shume ne sy eshte hapja e llogaris per Xhamin e Fushe Arrezit e cila sic duket vazhdon te jete nje nder objektivat kryresor te Myftinise se rrethit Puke.
Nderkohe ende nuk dihet se kur do hapen llogarit e xhamiave te tjera qe ka Myftinia e rrethit Puke.
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1329
Piket : 18976
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Puke

http://forumivizitor.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi