identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke ndihmon familjet e varfra dhe femijet jetim.Ramazan 2014

Shko poshtë

Myftinia Puke ndihmon familjet e varfra dhe femijet jetim.Ramazan 2014

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Fri Jul 11, 2014 7:58 pm

Ne kuader te muajit te bekuar te Ramazanit, Myftinia e rrethit Puke u ka ardhur ne ndihme me disa pako ushqimore te disa familjeve te varfra dhe jetim te qytetit te Pukes.

Ne shperndarjen e pakove ushqimore mori pjese vete Myftiu i Pukes Gezim Kopani ku u njoh edhe me shqetesimet dhe hallet qe kan disa familje jetim dhe familje te varfra ne qytetin e Pukes. Pakot ushqimore u shperndane familjeve pa dallime fetare.Ditet ne vijim Myftinia Puke do ndihmoje familjet e varfra ne Dedaj, Kabash, Rrape, Fushe-arrez, Flet etj.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi