identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Nje grup besimtaresh nga puka vizituan qytetin e Krujes

Shko poshtë

Nje grup besimtaresh nga puka vizituan qytetin e Krujes

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Fri May 16, 2014 10:18 pm


Me kerkesen e xhamatit Myftinia Puke ka zhvilluar nje vizite ne qytetin e Krujes. Ata fillimisht ka vizituar Kalan e Krujes dhe me pas pazarin e vjeter per tu ndalur tek Xhamia e Pazarit. Gjate udhetimit xhemati i xhamis Puke u shoqeruan nga Myftiu Gezim Kopani.

Pas faljes se namazit te ylese, grupi u mireprit nga Myftiu i Krujes Agim Terziu i cili informoi mbi historikun e Xhamise se Pazarit.

14 maj 2014

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi