identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Myftinia Puke Deklarat për shtyp

Shko poshtë

Myftinia Puke Deklarat për shtyp

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Fri Mar 14, 2014 10:21 pm

DEKLARAT PËR SHTYP

Myftinia e rrethit Pukë duke marr shkas nga ngjarjet e fundit si dhe për tju përgjigjur interesimit të medias deklaron se:

“Myftinia e rrethit Pukë nuk ka asnjë lidhje me individ apo oganizata që nxisin urretje ose zhvillojnë predikime jo legjitime shtetrore apo fetare, duke u distancuar totalisht nga këto veprime.

Myftinia Pukë nepërmjet kësaj deklarate bën me dije se: Në zbatim të Kur’anit si dhe të rregullores së Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, organi zyrtarë që drejton dhe organizon veprimtarite islame në Pukë, është Myftinia e rrethit Pukë.

Asnjë individ apo organizatë nuk mund të zhvilloje veprimtari islame pa pasur autorizimin e Myftinisë së rrethit Pukë.

Çdo inisiativ e marr pa autorizimin tonë është jo zyrtare.”Myftinia e rrethit PukëDatë: 14.03.2014

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi