identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


10 gjëra që pëlqejnë femrat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

10 gjëra që pëlqejnë femrat

Mesazh nga ornela prej Thu Oct 24, 2013 5:07 pm


1- Fraza ne filmin Dirty Dancing
Te gjitha femrat pëlqejnë filmin Dirty Dancing, te gjitha e kane pare te paktën mbi 10 here, dhe te gjitha kane pëlqyer frazën e famshme: "Askush nuk mund ta lere Baby ne një cep!"

2- Kur partneri juaj i buzëqesh një fëmije
Ëmbëlsia e partnerit tuaj është diçka qe te zbut zemrën, kur e shihni te qesh me një fëmije ne rruge!

3- Te hani Nutella me luge
Ne momente depresioni, kur jeni te mërzitura ajo qe ju duhet është...kavanozi i nutella-s!

4- Te citoni romancat e Jane Austen
Jane Austen eshe fari i çdo gruaje, i njihni librat e saj përmendesh dhe jeni prekur nga pasazhet qe keni lexuar, te citosh ato është një must!

5- Te shpenzoni para për këpucë
Do te dëshironit një dollap te madh te mbuluar nga këpucët, dhe akoma këpucë! Mund te kaloni shume kohe duke i pare, provuar dhe admiruar ato.

6- Te urreni Brooke tek telefilmi Beautiful
Brooke është simboli femëror ne telefilmin Beautiful, ka bere aq shume gjera sa është vështirë ti mbash mend te gjitha...asnjë femër nuk e pëlqen atë sepse është shume false!

7- Horoskopi
Kush është ajo femër qe te mos lexoje horoskopin çdo mëngjes? Ndonjëherë mund te kuptoni pak nga ajo qe ju pret por...është shume zbavitës!

8- Seritë e vjetra te Sex and the city
Carrie, Miranda, Samantha, Charlotte, asnjë nuk mund ti harroje katër miket nga New York. sa here janë seritë e tij te gjitha ulen para televizorit.

9- Te zgjedhësh mes Zumbes dhe pilates
Edhe pse femrat dëshirojnë te kujdesen për trupin e tyre...nevojitet vetëm te vendosin se çfarë preferojnë te bëjnë! Dhe kështu hidhemi me mish dhe me shpirt ne leksionet e Zumba-s, Pilates dhe Yoga.

10- Këngët romantike
Çdo femër dëgjon këngë romantike, sepse çdo femër ne shpirt është e tille. Kjo gjë i pëlqen pasi i bëjnë te ndihen me mire.

Cili eshte mendimi juaj?
avatar
ornela

Numri i postimeve : 19
Piket : 27
Respekti : 100
Date e hyrjes : 09/05/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi