identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Rihanna mbulohet në Abu Dabi

Shko poshtë

Rihanna mbulohet në Abu Dabi

Mesazh nga Monika prej Mon Oct 21, 2013 10:01 am

Ishte një koncert në kryeqytetin e Emirateve të Bashkuara Arabe dhe për këtë arsye Rihanna vendosi të mbulohej gjatë performancës së saj, ndryshe nga herët e tjera kur paraqitet para publikut thuajse e zhveshur.

Këngëtarja nga Barbados ishte veshur me të bardha nga koka tek këmbët duke respektuar kodin e veshjes në Abu Dabi.
Gjithsesi, 25-vjeçarja nuk hoqi dorë nga lëvizjet e saj provokuese pa e vrarë mendjen për kulturën e vendit arab.

/ Top Channel
avatar
Monika

Numri i postimeve : 52
Piket : 131
Respekti : 51
Date e hyrjes : 03/09/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Sarande

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Rihanna mbulohet në Abu Dabi

Mesazh nga ersa prej Mon Oct 21, 2013 10:16 am

hajde mos u mbulo
avatar
ersa

Numri i postimeve : 58
Piket : 106
Respekti : 101
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 25
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi