identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
» Kuriozitete shkencore mbi stuhitë e fuqishme oqeanike
Wed Sep 13, 2017 1:17 pm nga iDa

» E dashura bija ime (mesazh emocional)
Mon Sep 11, 2017 9:18 pm nga Forumi Vizitor

» Modelet e reja të iPhone vijnë me shumë risi, procesorë të ri (FOTO)
Thu Sep 07, 2017 11:17 am nga Albani

» Samsung Galaxy S9 mund të lansohet më herët sesa zakonisht?
Thu Sep 07, 2017 11:15 am nga Albani

» Samsung lanson modelin e ri – Galaxy J7 Plus
Thu Sep 07, 2017 11:14 am nga Albani

» Xiaomi, ky është telefoni i ri me ekranin pa korniza
Thu Sep 07, 2017 11:13 am nga Albani

» Xhaferi: Maqedonia nuk ka alternativë tjetër, duhet të votojë pro Kosovës në UNESCO
Thu Sep 07, 2017 11:08 am nga Albani

» Masakrat në Mianmar, Erdogan dërgon të shoqen tek njerëzit në hall
Thu Sep 07, 2017 11:07 am nga Albani

» Mianmari nuk lejon ndihmat humanitare në Arakan
Mon Sep 04, 2017 12:42 pm nga Albani

» Arakani, dikur “Ishulli i Mëshirës”, tani kërkues i mëshirës
Mon Sep 04, 2017 12:38 pm nga Albani

» Berisha: Muslimanët nuk falen para statujave, pa dallim nëse është e Gjergjit apo e sulltanit
Mon Sep 04, 2017 12:37 pm nga Albani

» Arabia Saudite dënon sulmet ndaj myslimanëve Rohingya në Myanmar
Mon Sep 04, 2017 12:36 pm nga Albani

» Nëna e porosit të birin!
Mon Sep 04, 2017 12:34 pm nga Muslimanja

» Mardhenjet ne çift. Cfare duhet bere para aktit ?
Sun Aug 27, 2017 1:23 pm nga Prizenali

» Me 1 shtator 2017 eshte Kurban Bajrami
Sun Aug 27, 2017 1:07 pm nga Forumi Vizitor

Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (870)
 
Albani (693)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Vazhdon mallkimi i Ferrari 458 Italia: e treta qe shkon ne flake, kete here ne California

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Vazhdon mallkimi i Ferrari 458 Italia: e treta qe shkon ne flake, kete here ne California

Mesazh nga Jetmiri prej Sat Feb 26, 2011 6:03 pm


Vazhdon mallkimi i Ferrarit 458 Italia: eshte e treta qe perpihet nga flaket ne pak kohe ne kushte misterioze, kete here ka ndodhur ne Costa Mesa California. Duke pare demet e shkaktuara nga flaket duket se dinamika eshte gjithmone e njejta, flaka fillon nga motori, ne pjesen e pasme, dhe me shpejtesi perhapet drej pjeses se perparme te automjetit.
E njejta dinamike me Ferrarin tjeter qe para pak kohesh u ndez papritur ne rruget e Parisit. Ne rastin e fundit, sic shihet dhe ne foton e mesiperme, demet kane qene me te pakta por sidoqofte ka lene ne gojen e pronareve nje shije mjaft te hidhur dhe ka zhgenjyer jo pak fans-at e kesaj Super Car Italiane mjaft te kushtueshme qe eshte endrra e te gjitheve.

Ana pozitive eshte qe te pakten te gjitha keto incidente kane perfunduar vetem ne deme materiale pa te lenduar, nderza ana e trishtuar natyrisht eshte fakti qe te gjitha keto supermakina nuk kane mare flake neper pista apo gara shpejtesie por thjeshte duke udhetuar neper rruget me trafik te qyteteve.

Natyralisht pyetja qe u lind te gjitheve pasi shohin keto pamje eshte: “a i vlejne keto makina ku rrezikon dhe jeten 0.5 milion dollaret qe kushtojne ?”
avatar
Jetmiri
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 149
Piket : 848
Respekti : 17
Date e hyrjes : 24/01/2011
Mosha : 26
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi