identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


“KWG” sulmon 3 faqe serbe: S’duam paqe me ju, por mirëkuptim

Shko poshtë

“KWG” sulmon 3 faqe serbe: S’duam paqe me ju, por mirëkuptim

Mesazh nga Redi prej Mon Oct 07, 2013 7:55 pm


PRISHTINE - Grupi “Kosova Warriors Group” njoftoi sot se ka kryer një sulm kibernetik ndaj disa ueb faqeve serbe. “Ky sulm u bë për shkak se xhandarmëria serbe po hyn në territorin e Kosovës pa leje dhe po provokon shqiptaret për të nxitur konflikte. Sulmi u bë ndaj dy shkollave serbe dhe kompanisë së sigurimeve ‘Osiguranje’.

“Në to vendosëm flamurin shqiptar dhe emblemën e grupit tonë, si dhe një tekst kundër Serbisë”, thuhet në këtë njoftim, për të shtuar se faqet e sulmuara janë http://www.skcentar.edu.rs/, http://kizur.edu.rs/ dhe http://osiguranje.org.rs/.

“Me këtë sulm paralajmërojmë qeverinë e Serbisë për t’i thënë stop provokimeve ndaj shqiptarëve”, shkruan KWG, për të shtuar se “ne nuk dëshirojmë paqe me serbët dhe asnjëherë nuk do kemi, dëshirojmë mirëkuptim ndaj njeri-tjetrit, por gjaku i dëshmorëve nuk harrohet kurrë”.

(er.nu/BalkanWeb)

Forumi Vizitor
PC-ja te cmend, By redi
avatar
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 36
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi