identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Urim me rastin e vitit te ri shkollore

Shko poshtë

Urim me rastin e vitit te ri shkollore

Mesazh nga Admin prej Sun Sep 15, 2013 6:39 pm

Myftiu i rrethit te Pukes Gezim Kopani me rastin e fillimit te vitit te ri shkollore para universitare uron te gjithe nxenesit pukjan :

“Vit  te mbare dhe te sukseshem. Qofte ky fillim viti, vit i gezuar dhe i mbushur me dije dhe mesime te reja. Urim i veçante shkon per nxenesit e klases se pare, te cilet neser do ulen ne bankat e shkolles.”
Puke 15 shtator 2013

Myftiu
Gezim Kopani
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1329
Piket : 18976
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Puke

http://forumivizitor.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi