identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Almeda Abazi aktore në serialin ‘Sulejmani i Madhërishëm’

Shko poshtë

Almeda Abazi aktore në serialin ‘Sulejmani i Madhërishëm’

Mesazh nga Albani prej Sat Sep 07, 2013 12:56 pm


TURQI - Pas pjesëmarrjeve në shumë aktivitete të ndryshme në Turqi, ku përveç bukurisë tregoi dhe talentin e saj, shqiptarja e njohur dhe fituesja e shumë kurorave të bukurisë Almeda Abazi e vazhdon suksesin e saj edhe në seriale televizive.

Popullariteti i saj pritet të rritet edhe më shumë pas pjesëmarrjes në serialin e njohur turk ‘Sulejmani i Madhërishëm’.

Personazhi që pritet të interpretojë Almeda është një vajzë italiane e quajtur Valeria, e cila së bashku me mikeshën e saj Cecilian jeton në pallatin mbretëror të Venedikut, nga ku rrëmbehen dhe sillen në pallatin e Sulltanit.

(er.nu/indeks/BalkanWeb)

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 697
Piket : 2398
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi