identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Ceremonia e lutjes kushtuar Sirisë në Vatikan

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ceremonia e lutjes kushtuar Sirisë në Vatikan

Mesazh nga Redi prej Sat Sep 07, 2013 12:47 pm

Vatikan - Sot në Vatikan dhe në të gjitha kishat katolike në të gjithë botën do të mbahen ceremonia e lutjes kushtuar Sirisë.
Në sheshin San Piter të Vatikanit lutja do të kryesohet nga papa Francis, lideri i katolikëve të botës, ky besimtarët e krishterë do të luten për zgjidhjen sa më të shpejtë të krizës në Siri. Me këtë rast do të ngrihet edhe flamuri i paqes.

Forumi Vizitor
PC-ja te cmend, By redi
avatar
Redi
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 338
Piket : 850
Respekti : 12
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 36
Vend ndodhja : Tirane

http://islami-puke.webs.com/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi