identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Tani vjen stilolapsi që u tregon kur shkruani gabim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Tani vjen stilolapsi që u tregon kur shkruani gabim

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Fri May 24, 2013 10:08 am


E dimë se koha kur dikush shkruante me stilolaps po bëhet gjithmonë e më e largët për shkak të teknologjisë, por meqë po thuhet se shumë njerëz kanë harruar të shkruajnë dhe bëjnë gabime, ja ku është stilolapsi i duhur.

Një kompani ka shpikur stilolapsin që dridhet sa herë që ju shkruani gabim.

Stilolapsi është një shpikje e kompanisë gjermane Lernstift, i përgatitur për të rinjtë, por që mund të përdoret nga të gjitha moshat.

Nëse bëni gabime, stilolapsi përmes një sensori e ndjen këtë dhe ju njofton me një të dridhur.

Stilolapsi ka dy opsione, kaligrafi, që ju korrigjon formën e të shkruarit, dhe ortografi, që u korrigjon gabime ortografike dhe gramatikore.

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 872
Piket : 3194
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi