identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Protesta në Paris: Të paktën 45.000 njerëz kanë marrë pjesë kundër martesave të komunitetit gay

Shko poshtë

Protesta në Paris: Të paktën 45.000 njerëz kanë marrë pjesë kundër martesave të komunitetit gay

Mesazh nga Forumi Vizitor prej Sun May 12, 2013 3:49 pm

Të paktën 45.000 njerëz kanë marrë pjesë në tubimin e fundit më të madh kundër martesës së komunitetit gay dhe kundër adoptimit të fëmijëve nga ky komunitet në Paris para se ligji pritet të miratohet së shpejti. Protesta u mbajt në mënyrë paqësore, pavarësisht frikës nga përleshjet pas incidenteve në protestat e mëparshme gjatë këtij viti. Të paktën 3,500 njerëz u bashkuan në një marshim nga rivalët e këtyre protestave në mbështetje të ligjit, i cili ka gjasa se do të kaloj dhe të miratohet të martën./mesazhi/

Forumi Vizitor
ForumiVizitor
web: http://islami-puke.blogspot.com/
avatar
Forumi Vizitor
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 875
Piket : 3203
Respekti : 102
Date e hyrjes : 13/03/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : ForumiVizitor

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi