identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Google Maps njeh Kosovën!

Shko poshtë

Google Maps njeh Kosovën!

Mesazh nga iDa prej Mon Jan 14, 2013 11:13 pm

Google Maps, shërbimi online e hartave gjeografike më i përhapur në të gjithë botën e ka njohur Kosovën si shtet më vete.

Nëse hapni Google Maps dhe kërkoni Kosovë, atëherë do të hapet harta e shteti më të ri.

Kosova shpalli Pavarësinë e saj më 17 shkurt të vitit 2008, dhe deri më tani është njohur nga 92 shtete dhe nga 192 përfaqësues të OKB-së. Serbia e mbështetur edhe nga Rusi ende nuk e ka njohur Pavarësinë./ekuilibër/
avatar
iDa

Numri i postimeve : 167
Piket : 553
Respekti : 100
Date e hyrjes : 10/06/2011
Mosha : 26
Vend ndodhja : Durres

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi