identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Printeri i xhepit, printo lajmet dhe porositë e shkurtra

Shko poshtë

Printeri i xhepit, printo lajmet dhe porositë e shkurtra

Mesazh nga Albani prej Wed Oct 10, 2012 9:27 pm


Ju zgjoheni në mëngjes dhe filloni të lexoni porositë dhe lajmet e ndryshme, duke pirë jo në mënyrë të rehatshme kafenë e mëngjesit, sepse jeni i ngarkuar me celularin. Por kompania “Berg” ka gjetur një zgjidhje për këtë me printerin e ri, i cili është në disponimin tuaj.

I ashtuquajturi “Little Printer” do të mundësojë që ju të shtypni lajme të shkurtra dhe porosi në një letër të gjatë vetëm 25 centimetra. Dhe këtë mund ta bëni vetëm dy herë në ditë me anë të këtij printeri të vogël.

Zgjidhni përmbajtjen për të shtypur nga aplikacionet Android apo iOS nga telefoni juaj celular dhe të dhënat pa kabllo shtypen në mini – printerin e kompanisë “Berg”.

(a.k/ina/BalkanWeb)

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 703
Piket : 2418
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi