identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Kinë, mesazhe të dyshimta në internet, arrestohen 1000 persona

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Kinë, mesazhe të dyshimta në internet, arrestohen 1000 persona

Mesazh nga andi prej Mon Apr 02, 2012 6:55 pm


PEKIN- Policia kineze arrestoi një total prej 1 065 të dyshuar dhe fshiu më tepër se 208 000 mesazhe të dëmshme gjatë fushatës antinternet, të kryer që nga mesi i muajit shkurt, njoftoi sot agjencia kineze zyrtare e lajmeve.

"Operatorët e më tepër se 3 000 faqeve të internetit morën paralajmërime, në këtë fushatë, që kishte për synim, trafikun e armëve, e drogës, e produkteve kimike të rrezikshme, si dhe shitjen e organeve njerëzore dhe informacioneve personale", deklaroi agjencia kineze e lajmeve, Hsinhua.
(el.me/BalkanWeb)

andi

Numri i postimeve : 37
Piket : 107
Respekti : 50
Date e hyrjes : 03/09/2011
Mosha : 30
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi