identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Qenushi më i vogël në botë, flë rëhat në pëllëmbë të dorës

Shko poshtë

Qenushi më i vogël në botë, flë rëhat në pëllëmbë të dorës

Mesazh nga Sara prej Wed Mar 21, 2012 8:39 pm


Njihuni me qenin më të vogël në botë. Quhet Miracle dhe është aq i vogël sa mund të qendrojë në pëllëmbën e dorës. Ai peshon më pak se 500 gramë. Qenushi ushqehet me qumësht me anë të një sgiringë të vogël. Miracle është i vetmi i mbijetuar nga pesë të lindurit
avatar
Sara

Numri i postimeve : 14
Piket : 21
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/03/2011
Vend ndodhja : Durres

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi