identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


E fiksuar pas dëshirës për të ngrënë sapun

Shko poshtë

E fiksuar pas dëshirës për të ngrënë sapun

Mesazh nga Admin prej Wed Feb 09, 2011 6:56 pm

Tempestt Henderson nga Florida, SHBA, ka një varësi të çuditshme. Ajo ha sapun dhe është krejt e varur nga kjo dëshirë. Mjekët thonë se një ditë kjo gjë do e vrasë. Ky është një rast shumë i rrallë në mjekësi. Ajo i ka hyrë një terapie dhe nuk ka ngrënë sapun prej disa muajsh, megjithatë tundimi është i madh. Mjekët shpresojnë që kjo dëshirë të mos i kthehet kurrë
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 1329
Piket : 18976
Respekti : 19
Date e hyrjes : 23/01/2011
Mosha : 19
Vend ndodhja : Puke

http://forumivizitor.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi