identifikimi

Harrova fjalkalimin

Postuesit Kryesore
Admin (1312)
 
Forumi Vizitor (874)
 
Albani (703)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (332)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Google kthen ne turqisht opsionin "person finder"per informacion ne lidhje me te afermit ne zonen e termetit

Shko poshtë

Google kthen ne turqisht opsionin "person finder"per informacion ne lidhje me te afermit ne zonen e termetit

Mesazh nga era prej Mon Oct 24, 2011 2:12 pm

Pas tragjedisë natyrore, Google, për ti ardhur në ndihmë atyre që mundohen të kontaktojnë dhe të marrin informacion rreth të afërmve që gjenden në zonën e tërmetit, shërbimin Person Finder (Gjetës personi) e kanë kthyer në turqisht.
Pas tërmetit në Van, për ata që kërkojnë të gjejnë të afërmit është mobilizuar edhe Google.
Pas tragjedisë natyrore, Google, për ti ardhur në ndihmë atyre që mundohen të kontaktojnë dhe të marrin informacion rreth të afërmve që gjenden në zonën e tërmetit, shërbimin Person Finder (Gjetës personi) e kanë kthyer në turqisht.

Sipas lajmit të faqes teknologjike ShiftDelete.Net, ata që nuk mund të gjejnë të afërmit e tyre, duke shkruar emrat në zbatimin Person Finder në Google, mund të shpallin personat që kërkohen, ose nëse emri aktualisht gjendet në këtë aplikim, mund të marrin informacion të përditësuar në lidhje me personat në fjalë, ndërkaq personat që kanë informacion mbi gjendjen e fundit, kanë akses për të shkruar këtë informacion në faqen e Google.
avatar
era

Numri i postimeve : 332
Piket : 870
Respekti : 102
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Tirane

http://forumivizitor.forumo.org/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi