identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Çadër alpine mbi re?!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Çadër alpine mbi re?!

Mesazh nga era prej Sun Oct 23, 2011 5:52 pm

jo çadër alpine duket sikur është vendosur mbi re. Në fakt është vetëm një iluzion optik i secilit prej nesh që e shikon këtë fotografi me sy të parë.

Studenti Bjarke Bitsch e ka realizuar këtë foto në malin Mont Blanc, më i larti në alpet e Francës dhe duket se dëbora mbi alpe bashkohet në horizont me retë e bardha duke e krijuar efektin e një çadre mbi re. Studenti 24 vjeçar nga Danimarka e realizoi foton gjatë një vizite tre ditore që realizoi në këtë zonë të Francës.
avatar
era

Numri i postimeve : 300
Piket : 827
Respekti : 102
Date e hyrjes : 25/03/2011
Mosha : 29
Vend ndodhja : Tirane

http://forumivizitor.forumo.org/

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi