identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (875)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (324)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
11 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 11 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


I vjen 201 mijë dollarë fatura e telefonit

Shko poshtë

I vjen 201 mijë dollarë fatura e telefonit

Mesazh nga Albani prej Wed Oct 19, 2011 9:36 pm

Nëse në fund të muajit fatura e telefonit do t’u vinte plot 201 mijë dollarë, me siguri që do të vinit duart në kokë nga marrëzi! Kjo gjë i ka ndodhur amerikanes Selina Arons, nga Florida.
Selina ka dy vëllezër shurdh-memecë, të cilët komunikojnë me anë të sms-ve në telefon, i përdorin ata për të hyrë në internet dhe shohin e shkarkojnë video nëpërmjet telefonave.
Për dy javë, ata ishin në Kanada dhe dërguan më shumë se 2 mijë sms dhe përdorën sistemin roaming, si dhe shkarkuan shumë materiale. Në fund, fatura për motrën e tyre erdhi plot 201 mijë dollarë.
Ajo e tregoi këtë histori në televizor dhe kompania telefonike vendosi që t’ja reduktojë këtë shumë në vetëm 2500 dollarë, shumë që duhet ta paguajë brenda gjashtë muajve.

Forumi Vizitor
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
(`*•.¸(`*•.¸¸.•*´)¸.•*´ )
«´ •.* I LOVE ALLAH *•´¨`»
(¸.•*´(¸.•*´`*•.¸)`*•.¸ )
ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ ღ*ღ
avatar
Albani

Numri i postimeve : 697
Piket : 2398
Respekti : 100
Date e hyrjes : 12/05/2011
Vend ndodhja : Tirane

http://www.universalb.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi