identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit
Postuesit Kryesore
Admin (1329)
 
Forumi Vizitor (872)
 
Albani (697)
 
Muslimanja (598)
 
emine (507)
 
Redi (338)
 
era (300)
 
iDa (167)
 
Visiana (151)
 
Jetmiri (149)
 

Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 140 më Wed Nov 07, 2012 7:48 pm
.
Vizitor
Sondazh

Nese Shqiptareve te Maqedonise nuk u plotesohet kerksa e gjuhes shqipe cfare duhet bejne?

19% 19% [ 3 ]
81% 81% [ 13 ]
0% 0% [ 0 ]

Totali i votave : 16


Hackerët shqiptarë sulmojnë sërish

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Hackerët shqiptarë sulmojnë sërish

Mesazh nga ergys prej Mon Oct 10, 2011 12:11 pm

Vetëm disa orë pas sulmit që hakerët shqiptarë ia bënë ueb faqes së restorantit të teniserit serb, Novak Xhokoviq, “United Albania Hackers” (Hakerët e bashkuar të Shqiptarisë), kanë thyer edhe ueb faqen e komunës së Beogradit Savski Venac në Serbi www.savskivenac.rs. Hakerët shqiptarë kanë vendosur në këtë ueb flamurin kuq e zi, emblemën e UÇK-së, si dhe kanë lënë një porosi duke thënë se bëhet fjalë për një mision antiserb në internet./gazetejone/
avatar
ergys

Numri i postimeve : 26
Piket : 42
Respekti : 100
Date e hyrjes : 25/04/2011
Mosha : 28
Vend ndodhja : Tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi